katalog stron
dodaj stronę wyróżnione strony nowe strony w katalogu regulamin katalogu stron reklama w katalogu stron

Twoje konto

 

poprzedni link

Rozalin.net

następny link

krapkowice.net


 
nwg.pl

nwg.pl :: Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski

słowa kluczowe dla tej strony:

sokołów podlaski sokolow nwg serwisy www webmaster aktualności podlasie

nwg.pl

zawartość strony

Newsy

Wśród młodzieży naszego miasta coraz częściej pojawia się problem nadmiernego spożywania alkoholu, szczególnie przez nieletnich. Średnia wieku inicjacji alkoholowej obniża się, a presja społeczna ją nieustannie pogłębia. Stereotyp głosi, iż nie ma zabawy (imprezy, spotkania) bez używek, a dobry nastrój jest możliwy jedynie dzięki tzw. „dopalaczom”. Tym więcej alkoholu młodzież spożywa, im łatwiej jest on dostępny. Na przeciwdziałanie temu problemowi, został

Policja

Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Kosowie Lackim, zainaugurowała powiatową akcję „Widoczne dzieciaki”. Najnowsza akcja ma na celu edukować i przyzwyczajać dzieci do poruszania się w kamizelkach odblaskowych. Mamy nadzieję, że pomysł tej akcji rozszerzy się na całe Mazowsze.

Rozrywka

Już 8 lutego na rynku muzycznym pojawi się drugi album z serii "I Love?", stworzonej i sygnowanej przez znanego dziennikarza i producenta muzycznego Marka Sierockiego. Tym razem będzie to zestaw najpiękniejszych ballad królujących przez ostatnie lata na pierwszych miejscach list przebojów.

Dygresje

Ernst Gramss był starostą powiatu sokołowsko-węgrowskiego w czasie niemieckiej okupacji. Jego dalsze losy nie były nam do tej pory znane. Wiele osób zastanawiało się, co stało się z nim po wojnie.

Sport

W dniach 5-7.02 w sali Gimnazjum nr 2 w Sokołowie Podlaskim odbył się VI Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Dziewcząt "Sokół 2010". Brały w nim udział drużyny z rocznika 1999 i młodsze: Trójka Żyrardów, MKS MOS Konin, Huragan Wołomin, JAS-FBG Sosnowiec, MUKS SP60 Bygdoszcz i dwie drużyny MKS OSiR Sokołów Podlaski - pierwsza z rocznika 1999 i druga z 2000, najmłodsze w turnieju.

Wyślij artykuł

być dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.

Komentarze


Napisz nowy komentarz

autor

email

treść

informuj mnie o odpowiedziach


kod

OCEŃ

  • Ocena 4.88


 

ALL RIGHTS RESERVED DOGMAT SP. Z O.O.

 

 

katalog stron

 

Strona główna katalogu stron portal pogodzinach