katalog stron
dodaj stronę wyróżnione strony nowe strony w katalogu regulamin katalogu stron reklama w katalogu stron

Twoje konto

 

poprzedni link

generix.pl

następny link

vidcom.pl


 
ppp.pwpw.pl

Polska Platforma Przetargowa

Polska Platforma Przetargowa - system elektronicznej obsługi przetargów, aukcji i zakupów sektora publicznego i biznesowego.

słowa kluczowe dla tej strony:

aukcje przetarg przetargi zamówienia publiczne aukcje elektroniczne ppp polska platforma przetargowa platforma pwpw e-aukcje eakucje e-przetarg e-przetargi eprzetarg eprzetargi podpis elektroniczny e-katalog katalog

ppp.pwpw.pl

zawartość strony

PPP

Transmisja danych jest szyfrowana, transakcje potwierdzone podpisem elektronicznym. Możesz zaufać naszej technologii. Zobacz wersję demonstracyjną i przekonaj się, jak działają oferowane przez nas narzędzia.

Klienci

oferujemy wsparcie w przenoszeniu zamówień publicznych na drogę elektroniczną. Jesteśmy partnerem dla urzędów administracji, które chcą informatyzować swoje zakupy. Będziemy im towarzyszyć w korzystaniu z coraz nowszych narzędzi, które przewiduje i będzie przewidywać

Baza wiedzy

Firma PIOMAR rozpoczęła działalność w sierpniu 1999 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą detaliczną sprzętu komputerowego oraz obsługą firm. 

Rozwiązania

PPP oprócz narzędzi usprawniających proces zaopatrzenia oferuje klientom kompleksową obsługę w zakresie wdrożenia produktów oraz usługi powdrożeniowe. 

Partnerzy

SAP jest wiodącym w świecie dostawcą rozwiązań biznesowych*. Obecnie już ponad 28.200 klientów z przeszło 120 krajów wykorzystuje ponad 96.400 instalacji oprogramowania SAP® — od rozwiązań spełniających potrzeby małych i średnich firm po rozbudowane systemy rozwiązań dla organizacji globalnych. W Polsce z rozwiązań SAP korzysta ponad 630 firm i instytucji. Rozwiązania mySAP Business Suite™ pomagają przedsiębiorstwom z całego świata pogłębiać relacje z klientami, o

O PPP

PPP przeprowadziła pierwszą z kilkudziesięciu postępowań elektronicznych, które odbędą się w najbliższym czasie dla Centralnego Biura Antykorupcyjnego (CBA).

Komentarze


Napisz nowy komentarz

autor

email

treść

informuj mnie o odpowiedziach


kod

OCEŃ


 

ALL RIGHTS RESERVED DOGMAT SP. Z O.O.

 

 

katalog stron

 

Strona główna katalogu stron portal pogodzinach