katalog stron
dodaj stronę wyróżnione strony nowe strony w katalogu regulamin katalogu stron reklama w katalogu stron

Twoje konto

 

poprzedni link

auto-vip.pl

następny link

rojewscy.prawojazdy.com.pl


 
oskluz.pl

Nauka jazdy LUZ - Prawo jazdy Chrzanów

Nauka jazdy w Chrzanowie. Kursy na prawo jazdy kategorii A i B.

słowa kluczowe dla tej strony:

nauka jazdy prawo jazdy chrzanów luz

oskluz.pl

zawartość strony

Zapisy online

Przekazane dane osobowe będą przetwarzane przez Ośrodek Szkolenia Kierowców LUZ zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883, z późniejszymi zmianami) wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem kursu. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

Nasza oferta

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących zagadnień z zakresu przepisów ruchu drogowego, nauki jazdy, szkolenia kierowców oraz naszej działalności prosimy o

OSK LUZ - O nas

. Staramy się w stu procentach wykorzystać czas nauki, za który płaci nasz klient. Dlatego nasze wykłady są starannie przygotowane i przemyślane w taki sposób, aby przekazać przyszłemu kierowcy wymagane informacje w możliwie ciekawej formie. Na naszej sali wykładowej często prowadzone są ożywione dyskusje. Omawiamy przykłady zdarzeń, które miały miejsce na drodze. Staramy się nie przekazywać tylko suchej treści przepisów ruchu drogowego, ale nakłaniać naszych uczniów do

Kontakt

Aby skontaktować się z nami drogą elektroniczną proszę pisać na adres

Najnowsze informacje dotyczące szkolenia i nauki jazdy

Kurs nauki jazdy wiąże się ze sporym uszczupleniem naszego portfela. Pamiętać należy jednak, że jest to jednorazowy wydatek. Uczymy się jeździć raz w życiu. Dlatego podjęcie decyzji, kto za tę naukę będzie odpowiedzialny jest takie ważne.

Egzamin w Nowym Sączu

zapraszamy osoby, którym zależy, by nowo nabyte umiejętności prowadzenia samochodu lub motocykla były wysokie i umożliwiały szybkie i bezpieczne poruszanie się po drogach.

Komentarze


Napisz nowy komentarz

autor

email

treść

informuj mnie o odpowiedziach


kod

OCEŃ


 

ALL RIGHTS RESERVED DOGMAT SP. Z O.O.

 

 

katalog stron

 

Strona główna katalogu stron portal pogodzinach